טיהור מים

טיהור מים הוא כמו “טיהור הנפש”.

יכול אפילו שניתן למצוא “חפיפה” בין התהליכים,הדמיון בין המים לבין “נשמת האדם” מתוארת באתר של טיפה טק ,טרם דברנו על הדמיון בטיהור “נפשות הפועלות”.

בעוד שבמדע מכירים בעובדה שקיים “חוק לשימור האנרגיה” קיים בוודאי גם “חוק שימור המים” באותה מידה שלא נוספה/הוחסרה אנרגיה מאז נוצר העולם כך גם לא נוספו/הוחסרו מים מאז קום העולם.

עובדה זו מעניקה למים יכולות ותכונות בלתי מוסברות,את חלקן הסברנו באתר המצוין למעלה,ומה שלא מוסבר באתר זה,ננסה להסביר כעת.

יכולות ההתחדשות של המים הן תוצאה של חוסר יכולת של כל חומר או אנרגיה אחרת להשתלט על המים.

המים הם בעלי כושר היטהרות מעולה,היכולת ו/או התכונה למסוגלות של טיהור מוחלט היא תכונה מדהימה שלא בטוח שקיימת איזה סוג של קורלציה לנפש האדם.

אי אפשר היה לנהל עולם לאורך זמן ללא יכולות ההיטהרות של המים,המטהר העתיק בעולם,הוותיק בעולם,האפקטיבי בעולם ובעל הספיקות הגדולות ביותר הוא מחזור המים.

כשהמים מתאדים מהקרקע ועולים השמיימה זהו הטיהור האבסולוטי ביותר,כי רק “תמצית” המים הנקיים עולים,בעוד הנפש זקוקה לחיים ומוות בכדי לסיים מחזור טיהור ,המים עושים זאת כנראה ,פשוט יותר.

הרכב המים משתנה לאורך שלבי המחזור,בעוד המים בארץ מתחלקים למים נקיים ו/או מים מינראליים המכילים מינראלים במקרה הטוב ובמקרה הרע חומרי ריסוס ופסולת תעשייתית מסרטנת המים המתאדים לשמיים עוברים תהליך זיכוך עד לרמה הראשונית ביותר, רק מים.

כמויות המים העוברים תהליך זיכוך ע”י הטבע הן אדירות ומספקות כמויות מי שתייה באיכות מעולה, אך למעשה רק פרומילים בודדים של מים אלא מנוצלים למטרות שתייה ישירה.

כאשר אנו שומעים תלונות של אנשים בדבר איכות המים אנו שומעים תלונות כמו: המים מלאים באבן….

החיים יראו טובים יותר ללא אבן או אין אבן או ללא אבנית.

אמירות בסגנון הנ”ל יצרו ז’אנר חדש של “טיהור מים” כלומר סוג של טיהור מים שמוגדר מראש פתרון לסילוק אבנית.

האם מניעת אבנית או שמא סילוק אבנית יתנו לי מים איכותיים יותר….ממש לא.

ובכן אופנת הסינון שהתפתחה ניצלה מצוקת נזקי האבנית מייצרת ומכאן הדרך קצרה לפתרון לאבנית,כלומר אם אבנית הוגדרה כמזהם מונע האבנית מוגדר כנותן פתרון,ובקיצור מטהר מים קיימים מחקרים רבים המוכיחים שהמצאות אבנית במים מעידה על ציבור שותים בריא הרבה יותר מאזורים בהם המים רכים.

אז למן הסתם מקצת הפתרונות עובד על בסיס של הפחתת אבנית או פתרון לאבנית בעזרת מניעת שיקוע אבנית באמצעי כימיקלים,פיזיקאליים או בעזרת מגנט להסתרת האבנית לבלתי נראית.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות