הקודם
הבא

מטהר מים תת כיורי
הבריא והנוח בעולם!

הראשון בעולם הפועל בשיטת ה-NOSMOSIS ובתהליך תקן:

תקן בין לאומי המבטיח מים בריאים.
לתשומת ליבך, אין תקן?! לא שותים.

תקן בין לאומי המבטיח מים בריאים
לתשומת ליבך, אין תקן?!  לא שותים.

Lotus Hybrid

תקן בין לאומי המבטיח מים בריאים
לתשומת ליבך, אין תקן?!
לא שותים.

טיפה-טק נבחרה פעמיים במקום הראשון , שנה שנייה ברציפות בתחרות ה-TOP 10 העולמית, ע"י הסוכנות להגנת הסביבה של ארה"ב (EPA) כפורצת דרך ומובילה בטכנולוגיה העתידית למי השתייה!

לזכייה מס' 1 לחצו כאן >  לזכייה מס' 2 לחצו כאן >

צור קשר

מוצרים נבחרים

               אוסמוז"ל – שיטה בהכחדה

אזהרה: הכנת מזון תינוקות במי אוסמוזה הפוכה עלולה להיות קטלנית, במידה ואין ברשותך מים אחרים, יש לערבב כוס מי אוסמוזה ב-2 כוסות חלב כדי לאזן PH ולהשלים את רמות הסידן.

אזהרה : אם ברשותך אוסמוזה עליך לדעת שתחום ה-PH למים בריאים חייב לנוע בין 6.5-8.5 היה והמים נמוכים מזה יש להפסיק את השימוש במי אוסמוזה הפוכה לאלתר.

אזהרה : שימוש קבוע במי אוסמוזה גורם ודאי לפגיעה בהתפתחות קוגניטיבית בתינוקות וילדים, פגיעה בלב, חשיפה לסוכרת 1 ו-2, גרימה מואצת ל-300 סוגים של מחלות עצבים בעיקר בילדים, מחסור חמור במגנזיום ויודין הגורם להרס מבני של הגוף, חשיפה לחיידקים אלימים ועלייה דראסטית בתחלואת הסרטן.

ולכן : כרבע מהעולם הנאור (כמיליארד וחצי איש) הפסיקו את השימוש באוסמוז"ל מחשש לבריאותם, אז אל תהמרו על הבריאות, הפסיקו את שתיית מי האוסמוזה ההפוכה לאלתר !

התקנות המחמירות של ה-EPA וה-WHO התבססו על מחקרים בנושא שימוש מי אוסמוזה למטרות שתייה ובישול, המחקרים מצאו קשר ישיר בין מי אוסמוזה ב-TDS של עד 100 לבין פגיעה בריאותית קשה .  במדינות אירופה ואמריקה, משרדי הבריאות מציעות להפסיק כל שימוש במערכות אלה לטובת בריאות בני המשפחה. 

לקריאת מאמר EPA